13 Mayıs 2015 Çarşamba

PAŞA VE İLK GECE

İlk hikayemin verdiği heyecanla biraz utangaç olabilirim ama zaman geçtikçe bütün pisliklerimi dökeceğim. Yeni jenarasyonun en çok tanışma şekli olan internet sitelerinde ki programlar sayesinde birçok insanla tanıştım. Bunların çoğu kızı nasıl düşürsem de onunla yatsam derdinde olan insanlar. İster kabul edin , ister etmeyin siz bilirsiniz .
Bir gün yine internette tanıştığım birisi ile önce whatsaptan yazışmaya başladım. Havalar yaz dönemiydi o sırada. Muğla' da yazlıktaymış paşam. Sonra İstanbul'a geldiğinde görüşecektik. Konuşmalarımızın ardından 2-3 hafta sonra geldi. Önce yemek yiyecektik. Ardından da spontene artık ne yaparsak gece takılacaktım. Bu paşanın o gün işi çıkmış biz direk gece görüştük yani 12 civarında evimin yakından gelip aldı beni..
O günde yaz tatilinden kalan yarım uyuşturucu hapım vardı . Onu aldım ve sanırım arabayken ağzım gözüm kasılmaya başladı . O sıra Şişli'de bir arkadaşını da alacakmışız. O araban indi ve ben biraz daha sakinleşmiştim. Yani uyuşturucu kafası 20 dakika sürmüştü. Arabası da Mercedes beyfendinin yani diyor ki param çok . Neyse diğer arkadaşı da geldi bunun.O gün kolları uzun kısa bacaklarımı ortaya seren bir elbise ve topuklu ayakkabılar vardı üzerimde.
Tanışma faslı geçtikten sonra Etiler'e sosyete bir mekana gittik. Arabalar valelere bırakıldı .İçerde viskiler söylendi . Sahne de sosyetelerin kıçını kaldırttığı kendini profosyönel sanatçı sanan bir adam bangır bangır türküler şarkılar söylüyor. Allah ım dedim nereye geldik. Hayır yanı ortamda ki tipleri bir görseniz hepsi çok yakışıklı ve kons modun da insanlar. Öykü kızım bu kafayla olmaz dedim yüklendim alkole..

Daha sonra oradan çıkıp salaş yumuşak bir mekana girdik. Etiler beni hep kasmıştır ama o an yapacak bir şey yoktu yani.. Orada da içmeye devam ettik. Yanımıza bir Range Rover yaklaştı kocaman arabadan yakışıklı sakallı genç bir tip çıkıp yanımıza doğru yürümeye başladı ve bizim paşayla sarıldılar . Selamlar sohbetler pek bi keyiflendi ortam ve galiba yavaştan da sarhoş olmaya başladım. Ardından hadi dans etmeye gidelim dediler ve bizim yakışıklı Range Rover sevgilisinin yanına giderek yanımızdan ayrıldı. Bizde after bir mekana gittik. Gitmeden loca ayarlanmıştı. Bu takıldığım tip devamlı çıkan birisi belli insanlar tanıyıp selam veriyorlar. Arkadaşımın kız kardeşi diye bir tip benim paşa ile devamlı yazışıp bakışıp durdular. Tabi ki sinir oldum sürtüğe ben oraya o kadar sevgili olacaz hayalleri ile gitmişten birden girdiğim ortama bak. Sen misin kıza bakan diye bende attım kendimi ortaya çılgınlar gibi dans etmeye başladım. E nasıl gösterecem kendimi ev kızı modunda takılarak mı nayır nolamaz yani.. Lan ben dans ederken bunun arkadaşı yanıma geldi bizim paşada kıskandı o da mal mal dans etmeye başladı ..Evet dedim ortam şenleniyor diğer kızın üstünden ilgi kalkıp tamamen kendime odaklandırmayı alkolünde verdiği cesaretle başardım.
Nasıl dans ettim bilmiyorum hatta hatırlamıyorum ama paşa beni iki kollanırının arasına alıp belimden tutuyordu. Daha sonra wc ye gidip biraz ayılmaya başladım . Napıyorum lan dedim kendi kendime hatta bir ara orada ki bir konsa ben güzelmiyim felan diye sormuştum. Triplere bak nasıl bir kafaysa amk. Neyse sabahın 6 sına kadar mekanda kaldım ve vale arabamızı getirdi. Biz paşa ile arkaya bindik ve arkadaşı da şoför modun da geçti sürücü koltuğuna ..
Paşanın kafası güzel bana şarkı söylemeye başladı gözlerime bakarak ..Hangi şarkı olduğunu merak ediyorsunuz değil mi hemen mırıldanayım '' Kimler bırakıpta beni terketmedi ki sende bir kenara at gitsin beniiii savur külleriniii att gitsin beniiii''
Ohh may gads dedim yaaa.. Tanrım çocuğun içinden bir İsotlu biber çıktı..Bu arada bana sormadılar nereye bırakıcaz seni ya da nereye gideceksin diye...
Ulan bir geldik Bakırköy'de bir otele vay amk..
Beni otele atıyor şerefsiz o an çok kızdım ama onunla da yatmak istedim..
Neyse dedim kızım ayıl çıkar gidersin...Neyse paşanın arkadaşı bizi yerleştirdi gitti otelden.
Oda da çift kişilik artı birde tek kişilik yatak vardı..
Neyse ben senin o bildiğin kızlardan değilim moduna girdim bian korktum çünkü..İkisi de beni becerek diye..Neyse ki o kadar haysiyetsiz değillermiş...
Biz sevişmeye başladık ve çok hızlıydı herşey...Paşa zaten saatlerdi ereksiyon hayvan gibi abandı üstüme üstüme..
Zaten elbise giydiğim için çıkartması hiçte zor olmadı..Öpüşmeye başladık ve göğüslerime doğru yalamaya başladı. O an çok ateşliydi çünkü alkollüydükte. Hızlıca içime girdi ve hareketket etmeye başladıı. Sonra onu itip üstüne çıktım ve onu çizmeye başladım bunu temelinde ne vardı bilmiyorum ama o an canını acıtmak istedim . Bende üstünde kovboy gibi gidip geldim ve beni iteleyip arkama geçti ve devam etmeye başladı. Hızlı yavaş hızlı yavaş beni çileden çıkartıyordu ve aynı hızla devam etmesi için bende kalçamı hareket ettirmeye başladım o sıra boşalmıştım ve acayip bir zevk çığlığı atmaya başladım. Sonra içimde bir sıcaklık hissettim ve paşa kendinden geçti. Aptal herif içime boşalmıştı. Ayrıca korunmamıştıkta her şey birden oldu zaten..
Sonra ben duşa girdiğimde elbiseni giy arkadaşım geliyor dedi..
Bak bak hem beni beceriyor hemde arkadaşı ile aynı oda da kalmamı istiyodu yavşak herif.
O an o kadar saçmaydı ki ben elbise mi giydim yattım sinirden paşa yanımda arkamdan sarılmış diğer arkadaşı da tekli yatakta bir kıza yavşamaya yazıp yazıp arayıp arayıp rahatsız etmeye çalışıyor. En son sızmışım ama bir ara telefon da konuşurken sesler duydum '' ben seninle tanışmak istiyorum , şans ver lütfen , bir şeyler yapalım , amacım kötü değil '' sonra tekrar uyumuşum zaten.
(sonra sabah bir kız benimle tanışmak istiyordu red ettim havasına girdi yavşak pezevenk )

Sonra sabah olduğunda paşayı uyandıramadım sinirden ağlayacaktım neredeyse. Bu arkadaşı da 50 lira isteyip durdu verdim siktir ettim yavşak pezevenk...
Paşaya da ağzıma geleni saydım ve evime gittim.
Eczaneden de ertesi gün hapı aldım yuttum. Ne olur ne olmaz..

Sonra yazmamaya başladı bir ilgisizlikler felan..Sonra ben baya psikolojik bunalıma girdim ve hasta oldum 1 ay da ancak düzeldim ve bir daha bu tarz takılırsam bir seviyesi olacaktı. Bu kadar yavşaklar olmayacaklardı. Paşayı bundan birkaç ay sonra araştırmaya başladım kimdir necidir diye..Meğersem evlenip boşanmış , mafya ve tefecilikten içerde kalmış , adam öldürmeye teşebbüs ve tehsitten yatmış. Ayrıca yurtdışına çıkma yasağı var ve mallarının üzerinde alacaklıların tedbirleri varmış.

Ulan dedim öykü birde bu adamla sevgili olmayı düşündüm. Kıçımı meğersem zor kurtarmışımda haberim yokmuş..Vessalam böyle bir gece geçirerek hayatıma farklı bir tebessüm kattım..

1 yorum: